Almus Doğa Sporları Derneği’nin Sivaslı misafirleri

SİVDAK Almus’ta ADOS ile işbirliği içersinde doğa sporları etkinliği düzenledi.

Ados Başkanı Mehmet Mansur Aytaç, Almus’ta düzenlenen etkinlikle ilgili olarak, “Sivas’da okuyan Almuslu bir kardeşimizin Sivdak’ ın organize ettiği doğa yürüyüşüne katılıp Almus’u ve ADOS’ u anlatması ile başlayan bir tanışma hikayesi” olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü.

“Sivas’ta okuyan Almuslu bir kardeşimizin Sivdak’ın organize ettiği bir doğa yürüyüşüne katılarak Almus’u ve ADOS’u anlatması ile Sivas Sivdak kulübü ile tanıştık ve güzel memleketimize davet ettik. Harami Yaylasında 1 gece çadır kampı kurduktan sonra Ormanevleri ve baraj kenarında kısa bir doğa yürüyüşü yaptık. Almus’un lezzetli alabalıklarını da yedikten sonra misafirlerimizi yolcu ettik. Sivdak kulübü ekibine, Mehmet Baysal’a, Oktar Alabalık tesislerine ve bu güzel ekiple tanışmamıza vesile olan Edanur’a teşekkür ederiz.Bizleri kırmayıp güzel ilçemizde etkinlik organize eden SİVDAK Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Akkaya Beyefendiye, HİS Sivas İl Temsilcisi Mehmet Baysal Beyefendiye, bu güzel etkinliği haber yapıp Almus’un adını tüm Sivas’a duyuran ve tanıtımına katkı sunan Türkiye Dağcılık Federasyonu Sivas İl Temsilcisi ve SRT – Sivas Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasdemir Beyefendiye ve etkinliğe katılan SİVDAK ekibine çok teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere ”

 

ADOS-SİVDAK Çadır Kampı ve Doğa Yürüşü

Sivasta okuyan Almuslu bir kardeşimizin Sivdakın organize ettiği doğa yürüyüşüne katılıp Almus'u ve ADOS' u anlatması ile başlayan bir tanışma hikayesi. Bizleri kırmayıp güzel ilçemizde etkinlik organize eden SİVDAK Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Akkaya Beyefendiye, HİS Sivas İl Temsilcisi Mehmet Baysal Beyefendiye, bu güzel etkinliği haber yapıp Almus'un adını tüm Sivas'a duyuran ve tanıtımına katkı sunan Türkiye Dağcılık Federasyonu Sivas İl temsilcisi ve SRT – Sivas Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasdemir Beyefendiye ve etkinliğe katılan SİVDAK ekibine çok teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere #ŞimdiAlmusZamanı Almus Doğa Sporları Derneği

Almus Doğa Sporları Derneği paylaştı: 30 Ekim 2018 Salı

Takip Edin:

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir